MAKROBIOTIK 2 aneb situace, ve kterých je makrobiotika popřena
Podnětem pro tento článek byly reakce od mých (rozuměj Třískynových 🤣) kolegů z týmu MONDRAKER (viď, Milane, 😀). Je tedy volným pokračováním článku o makrobiotice. Zamyslel jsem se nad tím a skutečně, kázal bych vodu a pil víno. Některé závody a tréninky ve skupině jsou tak náročné, že se dostaví v průběhu nebo i po něm nevýslovné chutě … Číst dál