Tipovací soutěž

Tipovací soutěž o dresy našeho teamu!

V sobotu 14.9.2019 se koná poslední díl ČP v maratonu pro sezónu 2019 – Harrachov pořádaný seriálem NOVA CUP. Všem startujícím ty nehostinné podzimní podmínky Krkonoš na této trase rozhodně nezávidíme a většina z nás si v sobotu ráno v 7:00 zřejmě ani nevzpomene, že se někteří lidé rozhodli odstartovat na MTB trasu dlouhou 128km s převýšením >4000m up. Navíc stavitelem trati je Véna Hornych, kterého si většina bajkerů spojí s jeho nelehkým závodem MTB Trilogy.

K samotné soutěži, 2 tipovací otázky:

1. Jaké místo v absolutním pořadí obsadí náš „ultra“ Milan Hanyk? (Pozn.: tip DNS, DNF, DSQ je pochopitelně také možný)
  2. Pokud Milan závod úspěšně dokončí, jaký bude jeho čas strávený na trati? (Pozn.: tipujte prosím ve formátu [hod:min:sek])

Drobná rada: Minulý týden objel Milan MTB Sudety v extrémní variantě 200km (dlouhé + střední + krátké). Dlouhou trasu na podmáčeném podloží zdolal za 6hod a 10min s absolutním pořadím 17. místa (a pak pokračoval vstříc další 90km 😀 ). A v Harrachově bojuje o absolutní vítězství v sérií ČP XCM 2019, takže má důvod do cíle dojet ne úplně zle 😉

Tipy pište do komentářů k tomuto článku na našich FCB stránkách do SO 14.9.2019 6:30hod.
Výherci budou dva (na každou otázku jeden) a výhercem se stane tip s nejbližší hodnotou skutečnému výsledku. V případě více stejných výherních výsledků rozhoduje dřívější tip.
Podmínkou uplatnění výhry je mít „olajkovanou“ naší FCB stránku.

Výhru si vyberte dle vlastního uvážení – 2ks dresů z těchto dostupných možností:
– 1x krátký dres závodního střihu dámský v růžové barvě vel. XS (Milanovi by byl tak akorát)
– 2x krátký dres závodního střihu dámský v červené barvě vel. XXS (Milanovi už by byl těsný)
– 2x krátký dres závodního střihu pánský v červené barvě vel. S (Milanovi by byl volný)
– 1x krátký dres hobby střihu pánský v červené barvě vel. S (Milanovi by byl volný)
– 1x kombinéza krátká závodního střihu dámská v červené barvě vel. XS (Milanovi by byla tak akorát)
– 1x větrovka v červené barvě vel. XS (Milanovi by byla tak akorát)